Twój ogród,
moja pasja

Pomoc w pielęgnacji ogrodu.
   Home      Moje kwalifikacje
Ogrodnikiem jestem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłem Technikum Ogrodnicze w Rokietnicy pod Poznaniem oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ( za moich czasów zwany Akademią Rolniczą) na Wydziale Ogrodniczym.
 
    Chociaż moja kariera zawodowa nie zawsze była bezpośrednio związana z ogrodnictwem, to nigdy do końca nie utraciłem kontaktu z tą dziedziną wiedzy i życia. Nie pozwolili mi na to moi znajomi
i rodzina mobilizując do wykonywania różnych prac w ich ogrodach, prosząc o radę czy obdarowując ogrodniczą literaturą. Obecnie pracuję zawodowo jako ogrodnik pełnoetatowy oraz prowadzę własną firmę usług ogrodniczych.
 
    W mojej pracy zawodowej realizuję cztery najważniejsze cele. Projektując Państwa ogród, szanuję Waszą wizję i staram się uwzględnić jak najwięcej życzeń. Nie zawsze jest to w pełni możliwe bo np. rośliny muszę dobierać do odpowiedniego stanowiska aby uniknąć rozczarowań. Zakładając ogród, czuję, że robię coś dobrego i pięknego, realizuję Państwa marzenia. Dbając o ogród przez cały sezon, stoję na straży, aby nie utracił swego piękna. Gdy zdarzy się, iż wkroczę do nieco zaniedbanego ogrodu, czuję, iż mam misję do wykonania - muszę przywrócić mu blask.
 
    Nigdy nie zrezygnowałem też z poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kończąc różne branżowe kursy i szkolenia. Jestem również autorem poradników ogrodniczych dostępnych tutaj
 
    Mam także inne pasje. Prowadzę niewielką amatorską pasiekę, uwielbiam biegi długodystansowe i grę w szachy.
Proszę, pozwól mi zaprzyjaźnić się ze swoim ogrodem. Kontakt
 
                                                                             Sebastian Krajewski