Twój ogród,
moja pasja

Pomoc w pielęgnacji ogrodu.
Oto powody, dla których warto powierzyć swój ogród osobistemu ogrodnikowi. 
 
Masz bezpośredni kontakt (tel. 509 092 937). Korzystasz z całej mojej wiedzy i doświadczenia, gdyż osobiście wykonuję większość prac, w tym wszystkie specjalistyczne. 
Świadczę możliwie szeroki zakres usług ogrodniczych, dlatego oczywiście wynajmuję czasami maszyny i zatrudniam pracowników do wykonania konkretnych, mało
wymagających prac. Ale zawsze pracują pod moim nadzorem, dzięki temu macie Państwo pewność, że praca jest wykonana nie tylko solidnie, ale też zgodnie
z regułami sztuki ogrodniczej.
 
Rośliny do nasadzeń zamawiam w renomowanych wielkopolskich szkółkach. Daje to pewność, że wyhodowane w Polsce rośliny są zaaklimatyzowane,
przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Rośliny dobieram zawsze w zależności od warunków glebowych i świetlnych, które panują w Państwa ogrodzie.
Daje to dużą szansę, iż posadzone rośliny się przyjmą i będą pięknie rosły.
 
Lubię swoją pracę, dlatego pracuję z pasją. Twój ogród może na tym tylko zyskać. Płacisz za wykonane zlecenie a nie za czas, który spędzam w pracy.
 
Wykonuję także zlecenia małe i nietypowe, na które duże firmy nawet nie spojrzą albo ustalają zaporowe ceny.
 
Nigdy więcej pielenia ogrodu i innych prac, których nie lubisz. Nareszcie ktoś zrobi je za ciebie.
 
Staram się używać sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Nawodnienia projektuję i wykonuję w oparciu o sprzęt firmy TORO.
Do oczek wodnych używam membrany Firestone PondGard. To nie są najtańsze rozwiązania ale za to jedne z najbardziej trwałych na świecie.
Na wykonane przeze mnie prace otrzymujecie Państwo gwarancję.
 
Będąc na bieżąco z nowościami i nowinkami ogrodniczymi, pomogę Ci zastosować je w Twoim ogrodzie.  
 
W czasie jednej wizyty mogę wykonać szereg różnych prac ogrodniczych, do których musiałbyś ściągać różne firmy. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.
 
Moje ceny nie są najniższe na rynku, ale zawsze możesz je negocjować. Za wykonane zlecenie biorę bezpośrednią odpowiedzialność. A to już jest bezcenne.